April 20 2015 02:45:10
Raporty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Certyfikat ZIChK
Certyfikat zgodnosci z minimami
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 51
· Najnowszy użytkownik: piotr
Kalendarz
« Kwiecień 2015 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Wolne miejsca na Zimowisko
ZimowiskoUwaga!
W związku z ciągle nie zapełnionymi przez harcerzy 15 miejscami na zimowisko chcielibyśmy zabrać ze sobą dzieci niezrzeszone w zhp - a nuż im się spodoba i po feriach spotkamy się z nimi na zbiórkach.
Dlatego kierujemy do Was dzieciaki i do Państwa - rodzice prośbę o rozpuszczenie wśród rodziny, znajomych, sąsiadów informacji o naszym wyjeździe.
Może brat, siostra, kuzyn czy kolega z klasy miałby chęć zagospodarować w fajny sposób tydzień ferii?
Zniżki dla dużych rodzin
Mili Państwo,
pojawiają się z Państwa strony pytania dotyczące zniżek/dofinansowań dla rodzin posiadających Karty Dużej Rodziny. Nasz Hufiec w tej chwili, nie jest partnerem tego programu i w budżecie zimowiska nie zostały przewidziane środki na takie dofinansowania. Plan finansowy zakładał maksymalne obniżenie kosztów wyjazdu dla wszystkich jego uczestników. Cena 500zł za 8dni pobytu w ośrodku wraz z wyżywieniem, ubezpieczeniem, bogatym programem z wycieczka autokarową, nagrodami dla uczestników oraz autokarowym transportem w obie strony jest najniższą jaką możemy Państwu zaoferować.
Obiecujemy jednak, że jeśli przed obozem otrzymamy jakieś sygnały z Państwa strony odnośnie trudnej sytuacji finansowej, będziemy starali się wpisać koszty takich dofinansowań w plany budżetowe obozu.

Z uszanowaniem

phm. Anna Maria Potok
ZIMOWISKO HARCERSKIE GŁUCHOŁAZY 2015
ZimowiskoPewnie wszyscy już niecierpliwie czekają na prezenty pod choinką, aby zatem to oczekiwanie Wam umilić przedstawiamy wszem i wobec informacje na temat nadchodzącego ZIMOWISKA!
Wyjście do ZOO
1 ZDHCzuwaj!
Nasza drużyna wybiera się do ZOO w ramach inauguracji nowego roku harcerskiego.
W związku z czym proszę o stawienie się o 10:00 na pętli autobusowo-tramwajowej na Krowodrzy. Każdy powinien mieć coś do jedzenia, ubranie odpowiednie do pogody oraz 20 zł na bilety.
Powrót z obozu
Drodzy rodzice, informujemy, że przyjazd pociągu na Dworzec Główny w Krakowie planowany jest na godzinę 23:00
Po opuszczeniu pociągu planowane jest wspólne pożegnanie wszystkich uczestników obozu na placu przed budynkiem dworca więc prosimy o nie "porywanie" dzieci od razu.