April 27 2017 14:58:30
Raporty
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Certyfikat ZIChK
Certyfikat zgodnosci z minimami
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 51
· Najnowszy użytkownik: piotr
Kalendarz
« Kwiecień 2017 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
VI Obóz Letni Szczepu Zielonego "Smerzyn 2017"
WYJAZD NA OBÓZ "MIĘDZYWODZIE 2016"
Czuwaj!
Zbiórka do wyjazdu w dniu 02.07.2016 o godzinie 16:16 na placu Jeziorańskiego (pomiędzy galerią Krakowską a starym budynkiem dworca PKP).

Harcerze na zbiórkę stawiają się w koszulkach szczepowych, z zapakowanymi plecakami i bagażem podręcznym. KAŻDY HARCERZ MUSI BYĆ W STANIE SAMODZIELNIE NIEŚĆ SWÓJ PLECAK.
Podczas zbiórki zbierane będą leki (dziecko nie może mieć przy sobie ŻADNYCH leków, nawet tabletek na gardło, wszystko co może się przydać prosimy przekazać nam.) oraz legitymacje (aktualne, podbite).

Zuchy do pociągu zabierają bagaż podręczny + śpiwór. W bagażu podręcznym kurtka przeciwdeszczowa lub peleryna, bluza na noc bo może być chłodno. Proszę nie przesadzać z prowiantem, po przyjeździe na miejsce mamy śniadanie. Proszę również nie dawać napojów gazowanych.
Bagaże główne zuchów należy dostarczyć przed 16.15 na parking nad peronami. Tam będzie duży samochód dostawczy i druhowie Piotr i Krzysiek.
Na zbiórce będą zbierane leki wraz z listą podawania (lista do wypełnienia rozsyłana mailowo) spakowane w woreczek i wszystkie podpisane, będą również zbierane legitymacje szkolne, pieniążki (zuchy) w kopercie nie zaklejonej, podpisanej wraz z kwotą (Proszę pieniążki rozmienić).
Zuchy jadą w koszulkach gromady lub HKN.

Lista ekwipunku zuchowego i harcerskiego tutaj Link

Czuwaj!
Kadra Obozu
SPIS EKWIPUNKU Zuchy/Harcerze

W rozwinięciu wiadomości listy ekwipunku, które powinny ułatwić pakowanie.
IV. Odprawa Komendy Szczepu
Zwołuję odprawę komendy Szczepu w dn. 22.05. br. - godzina 19.00 w harcówce w Węgrzcach.
Czuwaj!
hm. Roman Baran
Komendant 1. Szczepu "Zielonego"
INFORMACJE DLA HARCERZY JADĄCYCH NA OBÓZ
Kochane harcerki i harcerze!

Już kolejny raz wyruszamy na niezwykłą i pełną atrakcji oraz niesamowitych przeżyć przygodę, jaką będzie V Obóz Szczepu Zielonego w Miedzywodziu. W tym roku każdy z Was wcieli się w rodowitego Słowianina i Słowiankę a nasza baza zamieni się w pradawną wioskę mędrców,rzemieślników oraz niewyjaśnionych przesądów i zabobonów. Zagłębianie się w słowiańskie tradycje,legendy i zwyczaje wypełni każdy obozowy dzień od świtu aż do zachodu słońca.